Home / Arda Güler W Realu Madryt

Arda Güler W Realu Madryt

Arda Güler może nie być zbyt dobrze znany fanom, ponieważ jest młodym nastolatkiem, który w tym roku kończy zaledwie 18 lat. W reprezentacji zadebiutował w wieku 16 lat. Arda Güler w Koszulka Piłkarska strzelił także 6 bramek i 6 asyst w zeszłym sezonie. Narodziny utalentowanej gwiazdy nie mogą odbyć się bez przychylności gigantów.

Arda Güler nie tylko potrafi strzelać gole, ale jest jednym z mistrzów futbolu w polu karnym, typem zawodnika, który potrafi tańczyć w ciasnych przestrzeniach i wykorzystywać sztukę dryblingu do przełamywania defensywnych ram przeciwnika. Choć zainteresowanie Ardą Gülerem wyrażało wiele drużyn, ostatecznie pierwszy ruch wykonał Real Madryt. Arda Güler zagra w Koszulka Real Madryt . Real Madryt zapłacił Fenerbahce 20 mln euro, w tym dodatkowe warunki, Real Madryt zapłaci do 28 mln euro. Real Madryt podpisał z Ardą Güler sześcioletni kontrakt.

Arda Güler jest faworyzowany przez czołowe światowe kluby. Dopóki będzie ciężko pracował, przyszły Arda Güler będzie nieograniczony. Życzymy mu powodzenia.