Home / Manchester City Z łatwością Awansuje!

Manchester City Z łatwością Awansuje!

OPTA przewiduje, że prawdopodobieństwo awansu Manchesteru City do fazy grupowej Ligi Mistrzów wynosi 100%, a prawdopodobieństwo zdobycia mistrzostwa przekracza 30% i jest najwyższe spośród wszystkich drużyn. To pokazuje, jak optymistycznie patrzy na nich świat zewnętrzny. Jeśli również podoba Ci się ten zespół i jesteś gotowy kupić ich Koszulka Piłkarska , możesz śledzić nowoscdlafanow.com.

Oczywiście w meczu z BSC Young Boys błękitna drużyna udowodniła, że przewidywania świata zewnętrznego były słuszne, zamykając się w pierwszej 16-tce z 3-0 2 rundami przewagi. Chociaż wynik nie był zbyt przesadzony, Legion Błękitnego Księżyca i tak zapewnił w grze mistrzowski poziom. Rzut karny Haalanda, gol Fodena i ponownie gol Norwega padły za jednym zamachem. BSC Young Boys nazywa się „drużyną turystyczną” nie dlatego, że nie pracują ciężko, ale dlatego, że ich przeciwnicy są zbyt silni.

Pod koniec pierwszej połowy kapitan BSC Young Boys poprosił o Koszulka Haaland , a Haaland bardzo grzecznie mu je dał, co jest dość rzadkie w Lidze Mistrzów. Musimy pochwalić zdolności przywódcze Guardioli. Bez starego kapitana i De Bruyne’a Manchester City również zaczął wkraczać w nowy model, w którym najważniejsza jest wydajność.