Home / Barcelona Ma Teraz Problemy

Barcelona Ma Teraz Problemy

Messi to były członek Barcelony. Przecież głównym powodem odejścia Messiego z zespołu był deficyt finansowy, o którym wspomniała Barcelona. Jeśli Barcelona chce przejść ze stanu przynoszącego straty do stanu przynoszącego zyski, zajmie to pewną ilość czasu. Oczywiście Barcelona nadal nie poradziła sobie z kryzysem finansowym. Tak długo, jak pieniądze są na miejscu, wielu zawodników Barcelony może zdjąć Koszulka Piłkarska i wesprzeć finanse Barcelony.

Przy obecnym składzie Barcelony jest naprawdę nadzieja na mistrzostwo ligi, a Liga Mistrzów może pójść o krok dalej. Jeśli jednak będą chcieli rozbić ten skład i zdobyć pieniądze, Barcelona i tak się zgodzi. Gündoğan, który ma na sobie Koszulka FC Barcelona , również dołączył bez wizy. Biorąc pod uwagę kondycję i siłę Gündoğana, Barcelona nadal może uzyskać dobrą cenę, sprzedając Gündoğana. W końcu Barcelona musi teraz najpierw rozwiązać swoje problemy finansowe, zanim będzie mogła zająć się perspektywą długoterminową, która oczywiście obejmuje sprzedaż tak wybitnych zawodników, jak Gündoğan.

Messi i inni zdecydują się nie przedłużać kontraktów, nie mówiąc już o Gündoğanie. Nie wiem, kiedy Barcelonie uda się wyjść z kryzysu finansowego?