Home / Koszulka Mbappe Psg Wieloletni Generał Pomocy Casemiro

Koszulka Mbappe Psg Wieloletni Generał Pomocy Casemiro

Koszulka Mbappe Psg  Wieloletni generał pomocy Casemiro i talizmanowy frontman Benzema obecnie prowadzą jako najwyżej oceniani gracze z pola drużyny Realu z notami na poziomie 89, a bramkarz pierwszego wyboru Thibaut Courtois otrzymał tę samą ocenę.

Następny na liście jest niemiecki rozgrywający Toni Kroos z wynikiem 88, a tuż za nim jego partner w pomocy Luka Modrić z wynikiem 87.

W najnowszym wydaniu FIFA wynik mocno oczernianego skrzydłowego Hazarda spadł do 85, czyli tyle samo, co hiszpański prawy obrońca Dani Carvajal.

Tacy jak Marco Asensio, Ferland Mendy i Fede Valverde zostali sklasyfikowani na 83, a walijski skrzydłowy Gareth Bale na 82, obok Edera Militao i Isco.

W innych miejscach nowy nabytek Camavingi otrzymał ocenę 78, dwie poniżej Viniciusa i jedną za Rodrygo i Luką Joviciem, a Jesus Vallejo i Andriy Lunin uzupełnili listę odpowiednio na 75 i 74 miejscach.

Wiadomości i aktualizacje FIFA 22 FIFA 22: daty premiery, ceny, nowe funkcje i nowy przewodnik po grze Właściciel Wrexham Ryan Reynolds naśmiewa Koszulka Piłkarska  się z dołączenia gry FIFA 22 FIFA 22 Tryb kariery: Stwórz swój klub i zmiany w nowej grze Co nowego w FIFA 22 Ultimate Team? Zmiany w FIFA 22 Pro Clubs: zawodniczki i nie tylko