Home / Koszulka Liverpool Dla Dzieci Dest Zawsze Okazywał

Koszulka Liverpool Dla Dzieci Dest Zawsze Okazywał

Koszulka Liverpool Dziecięca  Dest zawsze okazywał swoją sympatię do Barcelony, a kilku kolegów z młodzieżowej drużyny narodowej USA żartowało ostatnio, że od lat nosi dresy Barcy na treningach.

„Chcę grać w Barcelonie lub Realu Madryt” – powiedział Dest w zeszłym roku podcastowi Scuffed. „Premier League jest dobra, ale nie wiem, czy pasuje do mojego stylu. To jest bardzo fizyczne.”

Aktualizacja: ja i wielu innych możemy potwierdzić, że od czasów YNT nosił dres Barcy ??? https://t.co/GZJSwmxDUO

— Mark McKenzie (@markmckenzie4_) 22 września 2020 r Niezależnie od tego, jaką drużynę wybierze, Dest będzie miał wszechstronnego obrońcę, który ma wiele do zaoferowania. Dest, który może występować zarówno po prawej, jak i po lewej stronie linii obrony, jest typowym produktem Ajaxu. Czuje się komfortowo przy piłce i wie, co z nią zrobić, gdy ją dostanie. Potrafi naprawdę pomóc zespołowi, który lubi dominować w posiadaniu piłki, ale ma też szybkość, która pozwala mu odzyskać siły po utracie posiadania.

Fizyczne narzędzia zabiorą Cię jednak tylko do tego momentu, zanim zacznie działać mentalna strona gry. Dest również jest mocny w tej kwestii.

Jest pewny siebie, a czasami nawet zarozumiały, ponieważ regularnie próbuje zuchwałych i umiejętnościowych ruchów na niczego niepodejrzewających Koszulka Piłkarska  obrońcach, pozornie tylko po to, aby sprawdzić, czy mu się to uda. Ta pewność siebie rozciąga się także poza boiskiem, a Dest gwarantuje zwycięstwo nad Kanadą przed s