Home / Koszulka Barcelona Dla Dzieci Uwzględniając Gole, Które Strzelił

Koszulka Barcelona Dla Dzieci Uwzględniając Gole, Które Strzelił

Koszulka Barcelona Dziecięca  Uwzględniając gole, które strzelił przed przeprowadzką z Sevilli i dla reprezentacji Hiszpanii, liczba goli weterana wzrasta do 128, co plasuje go wśród najlepiej strzelających defensorów w historii gry.

Ronald Koeman prowadzi na liście wszechczasów, strzelając 253 gole dla takich drużyn jak PSV, Barcelona i reprezentacja Holandii, czemu sprzyja jego niekwestionowany status wyznaczonego wykonawcy rzutów wolnych i rzutów karnych w tych drużynach.

Za obecnym trenerem Barcelony podążają tacy ludzie jak argentyński zdobywca Pucharu Świata Daniel Passarella, legenda Ramosa z Madrytu Fernando Hierro i idol Francji Laurent Blanc, a także raczej mniej osławiony Graham Alexander.

Emerytowany ekspert ds. kar, który reprezentował Burnley, Scunthorpe, Luton i Preston North End, a także Szkocję, zajmuje obecnie piąte miejsce w rankingach ze 130 golami, tylko o dwa przewagi nad Ramosem.

Biorąc jednak pod uwagę jego rolę wykonawcy rzutów karnych w Madrycie po odejściu Cristiano Ronaldo i jego naturalne oko do bramki, nie powinno Koszulka Piłkarska  minąć dużo czasu, zanim hiszpański as wyprzedzi Aleksandra i będzie kontynuował swoją wspinaczkę do pierwszej piątki.​