Home / Koszulka Paulo Dybala On Ma Rację. Czasami W Zeszłym

Koszulka Paulo Dybala On Ma Rację. Czasami W Zeszłym

Koszulka Paulo Dybala  On ma rację. Czasami w zeszłym sezonie wydawało się, że gdy Liverpool się rozkręca, nikt nie ma szans. Nie Maribor czy Spartak Moskwa, pokonany 7:0 w fazie grupowej, nie Porto, które w ostatnich 16 spotkaniach przegrało 5:0 u siebie.

Nawet Manchester City, bijący rekordy mistrzowie Premier League, którzy w ostatnich ośmiu meczach przegrywali 5:1 w dwumeczu. Roma, której bramką był Alisson, strzeliła w półfinale siedem goli, w tym pięć w nieco ponad pół godziny na Anfield.

„To najprzyjemniejszy sezon, jaki kiedykolwiek miałem” – mówi Mane. „Oczywiście, że mogę to powiedzieć.

„Nie było łatwo, ale staraliśmy się dać z siebie wszystko. Na początku, kiedy zaczynaliśmy fazę grupową, nikt nie spodziewał się, że dotrzemy do ćwierćfinału lub półfinału, ale zawsze wierzyliśmy w siebie, dawaliśmy z siebie wszystko i to zaprowadziło nas daleko w zawodach.

„Szczerze mówiąc, Liga Mistrzów to marzenie każdego gracza na świecie. Wiem, że to było zawsze moje marzenie, na pewno.

„W zeszłym sezonie po raz pierwszy grałem w Lidze Mistrzów i stworzyliśmy wspaniałe wspomnienia, które pozostaną w mojej pamięci na zawsze. Koszulka Piłkarska  Graliśmy ze świetnymi, świetnymi zespołami i osiągnęliśmy niesamowite wyniki. Daliśmy wiele, aby wygrać finał, ale niestety nie zrobiliśmy tego. To część futbolu.