Home / Tottenham Hotspur Planuje Wcześniejsze Przedłużenie Kontraktu Son Heung-mina

Tottenham Hotspur Planuje Wcześniejsze Przedłużenie Kontraktu Son Heung-mina

Każdy zawodnik ma determinację, by zdobyć mistrzostwo, a w przypadku wybitnych zawodników to pragnienie jest jeszcze silniejsze. Son Heung-min i Harry Kane przez wiele lat walczyli w Tottenhamie Hotspur, ale nigdy nie zrealizowali swojego marzenia o zdobyciu mistrzostwa. Harry Kane zdecydował się opuścić Tottenham Hotspur i założył Koszulka Bayern Monachium , aby rozpocząć nowe wyzwanie. Son Heung-min nadal biega po boisku Premier League w Koszulka Tottenham Hotspur . Wierzy, że dzięki ciężkiej pracy uda mu się zrealizować swoje marzenie.

Chociaż Tottenham Hotspur nie zdobył w tej dekadzie tytułu mistrzowskiego, Harry Kane i Son Heung-min zdobyli nagrodę Złotego Buta Premier League. W ciągu ośmiu lat, odkąd Son Heung-min dołączył do Tottenhamu Hotspur, jego statystyki osobiste są bardzo dobre, a w nowym sezonie objął nawet stanowisko kapitana. Po odejściu Harry'ego Kane'a Tottenham Hotspur jeszcze bardziej docenił istnienie Son Heung-mina i zespół zdecydował się z wyprzedzeniem przedłużyć jego kontrakt.

Odkąd Tottenham Hotspur w 2019 roku awansował do finału Ligi Mistrzów, zespół nie awansował już ponownie. W nowym sezonie siła Tottenhamu Hotspur poprawiła się i obecnie zajmuje drugie miejsce w Premier League. Jeśli Son Heung-minowi uda się ponownie poprowadzić Tottenham Hotspur do Ligi Mistrzów, otrzyma od zespołu wyższą podwyżkę wynagrodzenia. Son Heung-min zamierza wypromować Tottenham Hotspur do czołowej czwórki Premier League, aby zespół obdarzył go najwyższym szacunkiem.