Home / Zarówno Juventus, Jak I Manchester United Zmarnowały Pieniądze Na Paula Pogbę

Zarówno Juventus, Jak I Manchester United Zmarnowały Pieniądze Na Paula Pogbę

Zarówno Juventus, jak i Manchester United dwukrotnie zaprosiły Paula Pogbę, aby dołączył do nich, ale niestety ostatecznie im się to nie udało. W tym samym roku Manchester United zwolnił trenera bezpośrednio z powodu sporu między Paulem Pogbą a José Mourinho. W rezultacie siła José Mourinho została wówczas poważnie zakwestionowana, a nawet odważnie stwierdził: Jest absolutnie niemożliwe, aby Manchester United podniósł się pod wodzą Paula Pogby. Ta skarga w końcu się spełniła i rzeczywiście Manchesterowi United w ciągu najbliższych kilku lat nie udało się osiągnąć dobrych wyników.

José Mourinho jest w pełni świadomy negatywnego wpływu, jaki postać taka jak Paul Pogba ma na drużynę i całemu zespołowi trudno jest działać dalej, mając wspólny cel. Aby Paul Pogba mógł nosić Koszulka Manchester United i grać spokojnie, zespół poszedł na wiele kompromisów, ale niestety ostatecznie nie miał on zamiaru tu zostawać. Po opuszczeniu Manchesteru United przez Paula Pogbę siła zespołu stopniowo się poprawiała.

W 2022 roku Paul Pogba po raz drugi w swojej karierze założył Koszulka Juventus . Niestety, kiedy po raz pierwszy wziął udział w zawodach, doznał kontuzji i odpoczywał przez prawie rok. W sezonie 2023-24 Paul Pogba chce odwdzięczyć się Juventusowi za wiarę w jego siłę. Niestety, po trzech rundach meczów Serie A Paul Pogba został ponownie zawieszony, ponieważ jego organizm uzyskał pozytywny wynik testu na obecność dopingu. Niezależnie od tego, czy jest to Juventus, czy Manchester United, stracili pieniądze na Paulu Pogbie i ten zawodnik może w ten sposób zakończyć karierę.