Home / Słabo Wypadły Zarówno Bayern Monachium, Jak I Manchester United

Słabo Wypadły Zarówno Bayern Monachium, Jak I Manchester United

W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów UEFA w nowym sezonie zarówno FC Bayern Monachium, jak i Manchester United zagrały w słabej formie. Pojedynek pomiędzy tymi drużynami to mecz, na który kibice czekają z utęsknieniem. Niestety końcowy wynik 4:3 pokazał, że przeciwnik pozostawał w tyle. W tym meczu zawodnicy FC Bayern München najwyraźniej nie współpracowali wystarczająco dobrze i zmarnowali wiele dobrych okazji. Choć FC Bayern Monachium ostatecznie wygrał mecz, nadal istniały duże problemy z ustawieniem sztabu taktycznego Thomasa Tuchela.

Wiedząc, że Bayern Monachium ma poważne braki w obronie, Thomas Tuchel nie chce pozwolić Matthijsowi de Ligtowi na wcześniejszą grę. Bramkarz FC Bayern Monachium, Sven Ulreich, ma przeciętne umiejętności. Fani wciąż nie mogą zrozumieć, dlaczego zespół sprzedał Yanna Sommera za 6,75 miliona euro. Zarówno FC Bayern München, jak i Manchester United zmieniły tego lata bramkarzy, a Inter stał się ostatecznym beneficjentem tej zmiany. Bramkarz Yann Sommer założył Koszulka Inter Mediolan i nadal odgrywa ważną rolę w drużynie.

Pierwotnie bramkarz Interu André Onana opuścił drużynę i założył Koszulka Manchester United , aby pracować z byłym trenerem Erikiem ten Hagiem. André Onana nie spisał się ostatnio dobrze i popełnił wiele błędów w trakcie meczu. Nikt nie jest w stanie tak naprawdę wiedzieć, jaka jest siła obecnych zawodników Manchesteru United. Upadek Manchesteru United jest problemem od dziesięciu lat.