Home / Roczny Dochód Manchesteru United W Wysokości 75 Milionów Euro Przewyższa Real Madryt

Roczny Dochód Manchesteru United W Wysokości 75 Milionów Euro Przewyższa Real Madryt

Manchester United szuka nowego sponsora po wygaśnięciu kontraktu z poprzednim sponsorem. I szybko otrzymywali odpowiedzi, gdy zabiegali o nowych sponsorów. Według najnowszych doniesień, należąca do Qualcomm marka Snapdragon zostanie sponsorem reklamowym Koszulka Piłkarska Manchesteru United. Umowa zacznie obowiązywać w przyszłym sezonie, a obie strony podpiszą kontrakt na co najmniej trzy lata.

Po zawarciu umowy z Manchesterem United Manchester United otrzyma najdroższy sponsoring na klatce piersiowej w światowej piłce nożnej, dzięki czemu Manchester United stanie się klubem o najwyższych dochodach ze sponsoringu na klatce piersiowej w światowej piłce nożnej. Obecnie Real Madryt pobiera najwyższą opłatę za sponsoring reklamowy na piersi koszulki. Po uzyskaniu przez Manchester United tej opłaty sponsorskiej Koszulka Manchester United stanie się numerem jeden w zakresie opłat sponsorskich, przewyższającym Real Madryt.

Manchester United to zespół ze stuletnią historią, a jego wpływy na futbol są bardzo duże, dlatego może uzyskiwać tak wysokie honoraria sponsorskie.