Home / Koszulka Dybala Według Zwycięzcy Meczu Diego Carlosa

Koszulka Dybala Według Zwycięzcy Meczu Diego Carlosa

Koszulka Dybala  Według zwycięzcy meczu Diego Carlosa Sevilla udowodniła, że jest „drużyną gigantów”, odrabiając straty i triumfując w piątkowym finale Ligi Europy przeciwko Interowi.

Choć być może strzelił decydującego gola w Kolonii, występ Diego Carlosa rozpoczął się fatalnie, gdy w trzecim meczu z rzędu przyznał rzut karny, posyłając Romelu Lukaku, który przeszedł z 12 jardów, do ziemi w polu karnym.

Sędzia Danny Makkelie pokazał Brazylijczykowi jedynie żółtą kartkę, a po tym, jak Luuk de Jong wyrównał dla Sevilli po skoku głową, miał szczęście, że nie oddał kolejnego rzutu karnego za piłkę ręczną.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? De Jong błyskotliwie skinął głową po rzucie Koszulka Piłkarski Dziecięca  wolnym Evera Banegi w 33. minucie, jednak główka Diego Godina przywróciła równowagę przed przerwą.