Home / Koszulka Liverpool Salah Sergio Aguero I Phil Foden Mogą

Koszulka Liverpool Salah Sergio Aguero I Phil Foden Mogą

Koszulka Liverpool Salah  Sergio Aguero i Phil Foden mogą zostać wezwani na mecz Manchesteru City z Southampton, ponieważ Pep Guardiola chce zapomnieć o porażce z Manchesterem United.

Dobra passa City wynosząca 21 zwycięstw dobiegła końca w niedzielę, gdy drużyna City przegrała 2:0 z drużyną Ole Gunnara Solskjaera.

Zmniejszyli przewagę na szczycie Premier League do 11 punktów, ale w środę City może ponownie odzyskać 14-punktową przewagę dzięki zwycięstwu nad Saints.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Co zostało powiedziane? Zapytany, czy zostaną wezwani na mecz z Southampton, Guardiola powiedział na konferencji prasowej: „Być może. Zdecyduję jutro.

„Mam ogólnie wyobrażenie o chłopakach, Koszulka Piłkarska Dziecięca  którzy zagrają, ale mam kilka wątpliwości. Jutro podejmę decyzję.”