Home / Harry Kane Jest W Lepszej Sytuacji W Reprezentacji Niż Neymar

Harry Kane Jest W Lepszej Sytuacji W Reprezentacji Niż Neymar

Niezależnie od tego, czy zawodowi gracze grają w klubie, czy w reprezentacji, pod warunkiem, że są zdrowi, mają szansę walczyć o zaszczyty. Neymar doznał niedawno poważnej kontuzji podczas meczu reprezentacji Brazylii w piłce nożnej i został przesłuchany, podczas gdy Harry Kane poprowadził reprezentację Anglii do zwycięstwa i otrzymał pochwały. Ich Koszulka Piłkarska są inne, a ich status konkurencyjny jest jeszcze bardziej odmienny.

Najbardziej nieuniknioną rzeczą w meczach piłki nożnej jest brak kontuzji, konieczne jest również obserwowanie powrotu zawodników do zdrowia po kontuzjach. Neymar przez ostatnie sześć miesięcy nie będzie mógł grać w reprezentacji Brazylii w piłce nożnej, znalazł się także na liście kontuzjowanych nowego zespołu. Jako główny zawodnik reprezentacji Brazylii w piłce nożnej Neymar nie poprowadził jeszcze drużyny narodowej do mistrzostwa. Neymar bierze na siebie ogromną odpowiedzialność, gdyż poprzedni skład reprezentacji sięgał po tytuły mistrza świata FIFA i Copa América. Odkąd Neymar znalazł się w składzie kadry narodowej, jego najlepszym rekordem, jaki osiągnął w reprezentacji, jest wicemistrzostwo. Teraz Neymar nadal jest poważnie kontuzjowany, a jego kariera bezpośrednio osiągnęła najniższy punkt. Przewagą Harry'ego Kane'a nad Neymarem jest jego sprawność fizyczna i głębokość składu reprezentacji Anglii w piłce nożnej.

Harry Kane gra w tym sezonie w FC Bayern Monachium, natomiast Neymar jest z dala od głównych mediów europejskiego futbolu. Harry Kane ma wielu młodych i wybitnych kolegów w reprezentacji Anglii w piłce nożnej, a Jude Bellingham również dobrze spisał się w reprezentacji po zmianie Koszulka Real Madryt . Jeśli chodzi o młodych kolegów z drużyny Neymara, Viniciusa Juniora i Rodrigo, reprezentują oni różny poziom rywalizacji w reprezentacji Realu Madryt i Brazylii. Chociaż ani Neymar, ani Harry Kane nie poprowadzili swoich drużyn narodowych do zdobycia mistrzostwa, Harry Kane był w stanie utrzymać się bez kontuzji.