Home / Koszulka Sergio Ramos Gwiazdy Premier League

Koszulka Sergio Ramos Gwiazdy Premier League

Koszulka Sergio Ramos  Gwiazdy Premier League miałyby pełne prawo zignorować niedawne propozycje FIFA, które miały na celu rozwiązanie problemu wygasających kontraktów w związku z zawieszeniem rozgrywek piłkarskich narzuconym przez koronaawirusa, a czołowy prawnik ujawnił, że wniosek organu zarządzającego nie jest wykonalny przez prawo.

Tacy jak Willian, Jan Vertonghen, David Silva, Adam Lallana i nie tylko, staną się wolnymi agentami, gdy ich kontrakty wygasną pod koniec czerwca.

Przedstawiciele FIFA i członkowie zarządów lig z całego świata spotykali się za pośrednictwem telekonferencji podczas wybuchu Covid-19, aby omówić takie kwestie, jak kontrakty, przesunięcie okien transferowych i różne inne kwestie przed powrotem piłki nożnej do gry.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Jedną z takich rekomendacji było to, że kontrakty zawodników wygasające w czerwcu można „przedłużyć do czasu faktycznego zakończenia sezonu”, Koszulka Piłkarska Dla Niemowląt  ale prawnik Blackstone Chambers, Nick De Marco, QC, twierdzi, że propozycje FIFA nie są poparte angielskim prawem pracy.