Home / Warriors Realu Madryt W Cieniu Kontuzji Mają Długą Drogę Do Powrotu Do Zdrowia

Warriors Realu Madryt W Cieniu Kontuzji Mają Długą Drogę Do Powrotu Do Zdrowia

Na wspaniałej scenie futbolu każdy sportowiec poświęca się świętemu zielonemu boisku tej drużyny. Kontuzje są jednak nieuniknionym cieniem tej zaciętej rywalizacji. W niedawnej 17. kolejce La Liga Real Madryt pokonał u siebie Villarreal 4:1 i wygrał mecz, ale w poświacie zwycięstwa odczuwał także ból kontuzji.

Bellingham, Rodrigo, Brahim i Modrić w białych Koszulka Real Madryt notowali kolejne osiągnięcia, dodając drużynie wisienkę na torcie i przekazując kibicom radość ze zwycięstwa. Jednak podczas gry Alabę spotkało nieszczęście. Po badaniach zdiagnozowano u niego zerwanie więzadła krzyżowego, co było dość poważną kontuzją, która zmusiła go do tymczasowego zdjęcia koszulki nr 4 Realu Madryt i rozpoczęcia długiej drogi rekonwalescencji. Dla zawodnika zdjęcie Koszulka Piłkarska Klubowe oznacza raczej walkę duchową, bo piłka nożna to nie tylko sport, ale także wiara i pasja. Alaba będzie musiał przejść trudny okres leczenia, ale podejmie to wyzwanie z takim samym przekonaniem, z jakim ciężko walczył na boisku.

To nie pierwszy raz, kiedy Real Madryt boryka się z kontuzjami w tym sezonie. W poprzednich meczach wielu zawodników było zmuszonych do wcześniejszego opuszczenia boiska z powodu kontuzji powstałych w wyniku gwałtownych kolizji. Kontuzja Alaby i odejście na emeryturę niewątpliwie pogorszą sytuację Realu Madryt. Zespół musi znaleźć przełom w tej trudnej sytuacji i wykazać się silniejszą jednością i odpornością. W tym trudnym momencie kibice muszą się ściśle zjednoczyć i przesłać wsparcie oraz błogosławieństwo kontuzjowanym zawodnikom. Módlmy się razem, aby kontuzjowani Realu Madryt szybko wyzdrowieli, powrócili na zielone boisko i przystąpili do przyszłych meczów z nowym wyglądem i silniejszym nastawieniem.