Home / Umiejętności Federico Valverde Spadają

Umiejętności Federico Valverde Spadają

Odkąd Jude Bellingham założył w tym sezonie Koszulka Real Madryt , wydaje się, że Federico Valverde stracił swoje umiejętności. W ostatnich 12 rundach Federico Valverde strzelił tylko 1 gola i 2 asysty. Po słabych wynikach Realu Madryt ludzie nagle przypomnieli sobie zmarłego Karima Benzemę i dlaczego jego obecność była w stanie zainspirować wielu kolegów z drużyny do znakomitych występów.

Doświadczenie bojowe Jude'a Bellinghama nie jest jeszcze najlepsze, w końcu ma dopiero 20 lat. Początkowo ludzie myśleli, że po odejściu Karima Benzemy Vinícius Júnior i Federico Valverde mogą połączyć siły, tworząc nową generację kombinacji napastników i pomocników. Niestety w nowym sezonie stracili skuteczność punktową. Sądząc po sytuacji Realu Madryt po tym, jak Karim Benzema zdjął Koszulka Piłkarska z numerem 9 i odszedł, można stwierdzić, że przez ostatnie dziesięć lat ludzie rzeczywiście nie docenili umiejętności tego zawodnika.

Na szczęście Karim Benzema wykorzystał swoje siły i zdobył w 2022 roku Złoty Glob, udowadniając tym samym znaczenie swojej obecności w piłce nożnej. Poza tym Karim Benzema przez całą swoją karierę był nieznany i po cichu poświęcał całą swoją energię Realowi Madryt. Federico Valverde spisał się dobrze na koniec poprzedniego sezonu, więc czy w kolejnych meczach tego sezonu jego sytuacja będzie powoli poprawiać się? Ostatnia chwalebna era Realu Madryt minęła, a zespół potrzebuje nowego pokolenia zawodników, aby na nowo stworzyć lepszą przyszłość.