Home / Naprawdę Nadszedł Czas, Aby Mbappé Odszedł

Naprawdę Nadszedł Czas, Aby Mbappé Odszedł

Faza grupowa Ligi Mistrzów w tym sezonie trwa już pełną parą. Paris Saint-Germain dotarło do trzeciej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obecnie ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę, zajmując pierwsze miejsce w grupie F. To efekt wspólnych wysiłków wszystkich kibiców noszących tę Koszulka Piłkarska . Chociaż Mbappé poprowadził Paris Saint-Germain do pierwszego miejsca w fazie grupowej Ligi Mistrzów, wciąż istnieją niekończące się wątpliwości co do Mbappé ze wszystkich środowisk.

W ostatniej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain pokonało u siebie AC Milan 3:0. Choć zachował czyste konto, Mbappé również strzelił gola w 32. minucie, jednak nie był w stanie w pojedynkę wesprzeć Paryża. Przecież swoją siłą udowodnił, że jest godny Koszulka Paris Saint-Germain , którą nosi. Mimo że jego umiejętności osobiste wciąż szybko się poprawiają, Paris Saint-Germain nie może polegać wyłącznie na nim, a pomocnik nie jest w stanie zapewnić silnego napastnika, więc naprawdę nadszedł czas, aby Mbappé odszedł.

Przecież Mbappé to tylko napastnik i oczywiste jest, że Paris Saint-Germain nie jest już w stanie zapewnić mu największej wartości.