Home / Griezmann Został Królem Strzelców Wszechczasów Atletico Madryt

Griezmann Został Królem Strzelców Wszechczasów Atletico Madryt

Superpuchar Hiszpanii, Real Madryt i Atletico Madryt zorganizowały derby. Po objęciu prowadzenia po raz drugi Atletico Madryt wyrównało wynik i ostatecznie odpadło 3:5 po dogrywce. Warto pogratulować, że Griezmann w Koszulka Piłkarska Atlético Madryt strzelił gola w pierwszej połowie i wyprzedził Aragonesa ze 174 bramkami i został królem strzelców w historii Atletico Madryt. W 37. minucie meczu strzał z dystansu Griezmanna wyrównał wynik na 2:2 dla Atletico Madryt. Dzięki temu golowi Griezmann został najlepszym strzelcem wszechczasów Atletico Madryt ze 174 golami, przewyższając 173 gole zmarłej gwiazdy Aragonesa. Dla Griezmanna jest to imponujące osiągnięcie. Griezmann dołączył do Atletico Madryt z Realu Sociedad latem 2014 roku. Opuścił Atletico Madryt latem 2019 roku i założył Koszulka FC Barcelona . Dwa lata później Griezmann wrócił do Atletico Madryt i gra w nim do dziś. Podczas wielu lat spędzonych w Atletico Madryt Griezmann wniósł znaczący wkład w ofensywie. Aby zostać królem strzelców w historii Atletico Madryt, Griezmann po raz kolejny udowodnił ludziom, że potrafi strzelać gole i jest stabilny. Choć mecz zakończył się porażką 3:5 i stracono szansę na awans do finału, historyczny gol Griezmanna na pewno zostanie zapamiętany. Patrząc wstecz na karierę piłkarską Griezmanna, ludzie nie mogą powstrzymać się od zachwytu nad jego wyjątkowymi umiejętnościami strzeleckimi i niezachwianą wiarą. W niezwykle konkurencyjnym świecie futbolu Griezmann zawsze utrzymywał wysoki stopień samodyscypliny i koncentracji, dając przykład młodym zawodnikom swoimi praktycznymi działaniami. Możliwość zostania królem strzelców w historii zespołu to nie tylko kamień milowy w osobistej karierze Griezmanna, ale także dziedzictwo wspaniałej historii Atletico Madryt.