Home / W Składzie Paris Saint-Germain Nie Będzie Zawodnika Na Miarę Lionela Messiego

W Składzie Paris Saint-Germain Nie Będzie Zawodnika Na Miarę Lionela Messiego

Reputacji Paris Saint-Germain w tym sezonie nie można porównywać z poprzednią. W zespole jest wiele zmian, ale nie mają one dużego wpływu. Kibice Paris Saint-Germain nie tęsknili za Lionelem Messim, a Kylian Mbappé myślał o Lionelu Messim wręcz przeciwnie. Kylian Mbappé nie będzie mógł zobaczyć w drużynie znanej mu Koszulka Piłkarska z numerem 30. Latem Lionel Messi opuścił zespół jako wolny agent.

Niezależnie od tego, czy są fanami Paris Saint-Germain, czy fanami męskiej drużyny piłkarskiej Francji, nie lubią Lionela Messiego. Reprezentacja Argentyny pod wodzą Lionela Messiego w piłce nożnej pokonała reprezentację Francji w piłce nożnej mężczyzn w finale Mistrzostw Świata FIFA, co wywołało niezadowolenie fanów klubu. Lionel Messi nie przejmuje się tymi czynnikami, bardziej ceni sobie tytuły mistrzowskie zdobyte w drużynie narodowej. Coś, czego Lionel Messi nie mógł sobie wyobrazić, to fakt, że kibice Paris Saint-Germain zachowywali się agresywnie i hałaśliwie przed jego rezydencją. Nawet dobry brat Lionela Messiego, Neymar, został potraktowany w ten sam sposób. Ich sytuacji nie rozwiązało Paris Saint-Germain. Po zdobyciu Pucharu Świata FIFA Lionel Messi skupił się na drużynie Paris Saint-Germain. Ale Paris Saint-Germain jest we Francji, a niezliczona rzesza fanów nie rozumie Lionela Messiego. Lionel Messi wypełnia swój kontrakt z Paris Saint-Germain i nigdy nie wychodzi z inicjatywą wchodzenia w konflikt z innymi.

Paris Saint-Germain ma w tym sezonie nowego głównego trenera, a zespół pozyskał także nowych zawodników. Jednak odkąd Lionel Messi odszedł, sprzedaż i wpływ Koszulka Paris Saint-Germain spadły. Nawet sponsorzy Paris Saint-Germain stopniowo się zmniejszali, a zespół zdał sobie sprawę ze znaczenia Lionela Messiego. Teraz, gdy Kylian Mbappé, główny filar Paris Saint-Germain, również odłożył na bok swoje uprzedzenia, wie, jak bardzo szanowanym zawodnikiem jest Lionel Messi. Nikt się nie obudzi, dopóki nie straci wszystkiego, a teraz Lionel Messi i Paris Saint-Germain nie mają ze sobą nic wspólnego.