Home / Czy Nadal Musisz Oglądać Mecze Manchesteru United?

Czy Nadal Musisz Oglądać Mecze Manchesteru United?

Po meczu pełnym wzlotów i upadków oraz dramatów Manchester United ponownie przegrał! ! Po przegranej u siebie z Galatasaray 2:3 kibice nie mogli powstrzymać się od zadania sobie pytania: czy nadal muszą oglądać mecze Manchesteru United?

Dla Manchesteru United największym zyskiem jest Højlund, który strzelił dwa gole. Różnorodne sposoby zdobywania bramek sprawiają, że ludzie mają poczucie, że duńska gwiazda nosząca koszulkę Koszulka Manchester United z numerem 11 naprawdę ma temperament pierwszorzędnego środkowego. Jednak bramkarz Onana po raz kolejny stał się tylną linią obrony. Najsłabsze ogniwo, ogromny błąd spowodował, że Casemiro zrobił się czerwony i ostatecznie bezpośrednio doprowadził do przegranej meczu.

Jednak Galatasaray nigdy od 117 lat nie wygrało na wyjeździe w Anglii, ale Manchester United z Ten Hag pozwolił im stworzyć ten cud. To rozgniewało ponad 70 000 fanów noszących domowe Koszulka Manchester City i zdecydowanie wezwało do zwolnienia Ten Hag! Manchester United znajduje się obecnie na samym dole grupy A. Jeśli chce awansować do rundy pucharowej, musi nie tylko wygrać pozostałe 4 mecze, ale także przegrać z innymi drużynami.