Home / Absolutnie Wyjątkowa Siła Obu Drużyn, Które W Zeszłym Sezonie Awansowały Do Finału Ligi Mistrzów

Absolutnie Wyjątkowa Siła Obu Drużyn, Które W Zeszłym Sezonie Awansowały Do Finału Ligi Mistrzów

Po pierwszej porażce Interu Manchester City stał się jedyną drużyną z pięciu głównych lig, która wygrała wszystkie mecze. Chociaż Manchester City przegrał w tej rundzie Pucharu Ligi 0:1 z Newcastle United, na początku Premier League nadal utrzymał passę sześciu zwycięstw z rzędu. W związku z nieobecnością głównych zawodników spowodowaną kontuzjami, Manchester City może mieć zamiar zrezygnować ze zwycięstw lub porażek w tej lidze, aby pozwolić młodym zawodnikom nabrać doświadczenia w grze. Obecnie rozpoczęło się wiele rozgrywek Manchesteru City i Pep Guardiola musi zrezygnować z części szans na walkę o mistrzostwo, w przeciwnym razie na drużynę czeka wielka presja.

Dzięki nieustannym wysiłkom Manchesteru City podejmowanym w ciągu ostatnich trzech lat Koszulka Piłkarska ta otrzymała zaszczyt, na jaki zasługuje. Zespół przechodzi teraz szczególny okres i Pep Guardiola musi zachować ostrożność przy każdym kolejnym kroku. W zeszłym sezonie Koszulka Inter Mediolan po raz kolejny pojawiła się na boisku w finale Ligi Mistrzów, gdzie rozegrała wspaniałe starcie z Manchesterem City. W nowym sezonie, niezależnie od tego, czy będzie to Manchester City, czy Inter, starannie ustalają ustalenia taktyczne na każdy mecz. W końcu zespół, który ma szansę na awans do finału Ligi Mistrzów, musi w nowym sezonie pochwalić się stabilną grą.

Teraz Inter jest wciąż o krok do przodu i poniósł porażkę. Nie udało im się już utrzymać pełnego zwycięstwa w Serie A. Inter przez lata zawsze przegrywał z Sassuolo i pierwsza porażka w nowym sezonie była poświęcona właśnie temu przeciwnikowi. Po pierwszej porażce Interu ich przewaga punktowa została utracona i obecnie mają te same 15 punktów co AC Milan. Po sześciu rundach Serie A jedynie rankingi Romy i Lazio zmieniły się znacząco w stosunku do poprzedniego sezonu, a siła pozostałych drużyn nie miała większego wpływu.