Home / Co Rok 2024 Oznacza Dla Chelsea

Co Rok 2024 Oznacza Dla Chelsea

Ze względu na słabe wyniki Chelsea w zimowym okienku być może trzeba będzie rozpocząć rekrutację nowych zawodników. Niektórzy uważają, że plan trenerski Mauricio Pochettino nie pozostawił zbyt wiele do poprawy w Chelsea, a wyniki zespołu nadal utrzymują się na około dziesiątym miejscu. Uważni kibice uważają, że Mauricio Pochettino całkiem nadaje się na trenera Chelsea, ale zespół musi dać mu więcej czasu na doskonalenie umiejętności. W końcu Chelsea jest teraz nowym zawodnikiem i potrzebują meczów, aby się do siebie przyzwyczaić.

Wśród tych zawodników Raheem Sterling znacznie poprawił się pod wodzą Mauricio Pochettino. Kiedy Raheem Sterling nosił w tym sezonie Koszulka Chelsea , miał oczywiście większą siłę wybuchową. Teraz Raheem Sterling nie może już liczyć na niczyją pomoc. Musi polegać na własnej umiejętności przełamania obrony przeciwnika. Obecnie Raheem Sterling strzelił w tym sezonie pięć goli i trzy asysty. Chce wziąć na siebie największą odpowiedzialność za Koszulka Piłkarska z numerem 7.

Wraz z rozpoczęciem roku 2024 główni kontuzjowani zawodnicy Chelsea powrócą do zespołu, a zespół będzie kontynuował rekrutację potrzebujących zawodników. Chelsea, która kiedyś była pretendentem do czołowej czwórki Premier League, nie zrezygnuje z szansy na łatwy awans do Ligi Mistrzów. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy Chelsea zrobi wszystko, aby wygrać każdy mecz, w przeciwnym razie trudno będzie jej awansować do czołowej czwórki.