Home / Pozytywny Efekt Zmiany Kapitana Tottenhamu Hotspur

Pozytywny Efekt Zmiany Kapitana Tottenhamu Hotspur

Hugo Lloris ostatecznie zdecydował się pozostać w Tottenhamie Hotspur, chciał zobaczyć, jak Son Heung-min poprowadzi drużynę do osiągania lepszych wyników. Kiedy Son Heung-min odebrał od Hugo Llorisa opaskę kapitana, obaj czule się objęli. Hugo Lloris nie okazuje żadnych oznak niezadowolenia, wiedząc, że Tottenham Hotspur mimo wszystko potrzebuje nowego startu. Hugo Lloris i Tottenham Hotspur Harry’ego Kane’a nie osiągnęli przez lata świetnych wyników, więc naturalne jest, że odchodzą.

Hugo Lloris może nadal nosić Koszulka Tottenham Hotspur , co kibice również są bardzo podekscytowani. Stojąc w obliczu tak lojalnego starego zawodnika, Tottenham Hotspur również ma nadzieję, że będzie mógł wybrać tutaj emeryturę. W wielu przypadkach kapitan może także zmienić siłę całej drużyny. Zjawisko to dotyczy obecnie Son Heung-min. Odkąd Son Heung-min objął stanowisko kapitana Tottenhamu Hotspur, ogólna siła zespołu uległa poprawie. Tego lata Tottenham Hotspur pozyskał kilku młodych zawodników po niskiej cenie przy minimalnych nakładach inwestycyjnych, ale siła zespołu wzrosła do drugiego miejsca w lidze.

Kiedy ludzie pokładali duże nadzieje w Chelsea, Newcastle United i Arsenalu, nieoczekiwane było, że zmiana kapitana znacznie wzmocni Tottenham Hotspur. Zgodnie ze wspólną filozofią Son Heung-mina, Cristiana Romero i Jamesa Maddisona będą ciężko pracować na tę samą Koszulka Piłkarska , a obecna siła Tottenhamu Hotspur jest w bardzo dobrym i stabilnym stanie. Po czterech rundach meczów w Premier League Tottenham Hotspur nie zanotował jeszcze porażki i zdecydowanie zajmuje cztery czołowe miejsca.