Home / Strój Ronaldo Juventus Napastnik Realu Sociedad Willian

Strój Ronaldo Juventus Napastnik Realu Sociedad Willian

Koszulka Ronaldo Juventus  Napastnik Realu Sociedad Willian Jose chce dołączyć do Tottenhamu w związku z toczącymi się obecnie rozmowami transferowymi pomiędzy obydwoma klubami.

Brazylijczyk został usunięty ze składu Sociedad na środowe starcie z Espanyolem w Copa del Rey w związku z doniesieniami, że chce przenieść się do północnego Londynu.

Goal może potwierdzić, że Willian Jose jest zdecydowany na transfer do Spurs przed zamknięciem styczniowego okienka wraz z postępem rozmów pomiędzy klubami z Premier League i La Liga.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? 28-latek początkowo znalazł się w składzie Imanola Alguacila, ale Brazylijczyk wycofał się z rozgrywek po tym, jak poprosił klub o wykluczenie go z gry do czasu wyjaśnienia jego sytuacji.

Chcąc zatrzymać swoją gwiazdę w San Koszulka Piłkarska Dziecięca  Sebastian, Sociedad zaoferował przedłużenie kontraktu Williana Jose o dodatkowe 12 miesięcy do końca sezonu 2024–25, ale wydaje się, że zawodnik jest zdecydowany opuścić klub.