Home / Arsenal Wygrywając Z Manchesterem United 3:1, Rice Błyszczy Na Widowni

Arsenal Wygrywając Z Manchesterem United 3:1, Rice Błyszczy Na Widowni

W czwartej rundzie Premier League na stadionie Emirates odbyła się walka pomiędzy dwoma gigantami Premier League, Arsenalem i Manchesterem United. Po 90 minutach zaciętej walki dopiero w ostatniej chwili wyłoniono zwycięzcę. Rice, który tego lata założył Koszulka Piłkarska Arsenal , w pełni pokazał swoją wartość w krytycznym momencie meczu. Ostatecznie Arsenal wygrał od 0:1 do 3:1. W tym zderzeniu gigantów obie strony wysłały swoje główne składy. W pierwszej połowie meczu Havertz, który właśnie w nowym sezonie założył nową Tanie Koszulka Piłkarska , nie trafił do pustej bramki. Rashford pomógł Manchesterowi United strzelić pierwszego gola, ale dwie minuty później Odegaard wyrównał dla Arsenalu. Na drugą połowę obie drużyny weszły z wynikiem 1:1 i utrzymały wynik do końca regulaminowego czasu gry. Aż do 96. minuty Rice wstał i odwrócił losy meczu. Jesus podwyższył wynik w okresie odliczania i ostatecznie Arsenal pokonał u siebie Manchester United 3:1. W tym meczu Rice, który tego lata podpisał kontrakt z Arsenalem za 117 milionów euro, rzucił się, by podać i przejąć piłkę, po czym w ostatniej chwili poprowadził drużynę do odwrócenia sytuacji i zwycięstwa. Po dobrym występie w kilku pierwszych meczach po otwarciu nowego sezonu, całkowicie stał się ważnym zawodnikiem Arsenalu, co docenili także kibice Arsenalu. Na koniec meczu Arsenal włamał się do pierwszej piątki Premier League z doskonałym bilansem 3 zwycięstw i 1 remisu, podczas gdy Manchester United spadł na 11. miejsce z zaledwie 6 punktami po 2 zwycięstwach i 2 porażkach. Jako liga nr 1 na świecie, Premier League zawsze była najbardziej konkurencyjna i przy niewielkim zastoju może spaść do kosza. Międzynarodowy dzień meczowy to dobra okazja, aby się dostosować. Mam nadzieję, że po powrocie czołowe zespoły zaprezentują jeszcze lepsze występy.