Home / Strój Piłkarski Dla Dzieci Lewandowski Dyrektor Generalny

Strój Piłkarski Dla Dzieci Lewandowski Dyrektor Generalny

Koszulka Piłkarski Dziecięca Lewandowski  Dyrektor generalny Romy, Tiago Pinto, potwierdził, że Edin Dzeko nie jest już kapitanem klubu po kłótni napastnika z głównym trenerem Paulo Fonsecą.

Dzeko starł się z Fonseca po porażce Romy w Pucharze Włoch ze Spezią 19 stycznia.

Według doniesień bośniacki napastnik skonfrontował się z Fonsecą w związku z decyzją klubu o zwolnieniu menadżera zespołu Gianluki Gombera, co spowodowało, że Dzeko został wykluczony ze składu Romy na ostatnie mecze Serie A.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Wydawało się, że Roma jest gotowa przenieść Dżeko przed zamknięciem styczniowego okna transferowego, ale do odsunięcia się nie doszło.

Choć Dzeko pozostanie w stolicy Włoch, Koszulka Piłkarska Dziecięca  Pinto ogłosił na środowej konferencji prasowej, że zastąpi go na stanowisku kapitana Lorenzo Pellegrini.