Home / Strój Ronaldo Dla Dzieci Bonucci & Co. Również Nadal Pokłada

Strój Ronaldo Dla Dzieci Bonucci & Co. Również Nadal Pokłada

Koszulka Ronaldo Dziecięca  Bonucci & Co. również nadal pokłada ogromną wiarę w De Ligcie, a kilku graczy prywatnie powiedziało Paratici: „To fenomen!” Z pewnością był w Ajaxie i powinien zdążyć na czas w Juventusie.

Do tej pory De Ligt spędzał więcej czasu na rozmowach z prasą, niż by sobie tego życzył, zmuszony odrzucić twierdzenia Patricka Kluiverta, że żałuje, że wybrał Juve zamiast Barcelony, oraz bzdurne doniesienia, jakoby musiał przejść na specjalną dietę bezwęglowodanową, aby dojść do formy.

Co najważniejsze, Sarri pozostaje „przekonany”, że De Ligt zostanie najlepszym obrońcą na świecie, ale co zrozumiałe, zaleca cierpliwość.

„Pochodzi z ligi znacznie bardziej otwartej i mniej taktycznej niż nasza, takiej, w której zdarzają się błędy i nikt tego nie zauważa” – powiedział DAZN trener Juve. „To naturalne, że będzie potrzebował okresu praktyki”.

I może nieco dłuższy, niż większość ludzi się Koszulka Piłkarska  spodziewała. Jednak, jak zauważył nawet Capello, „Michel Platini walczył przez sześć miesięcy [w Juve], zanim został Platinim”.