Home / Koszulka Arsenal Z Własnym Nadrukiem Rio Ferdinand Zasugerował

Koszulka Arsenal Z Własnym Nadrukiem Rio Ferdinand Zasugerował

Koszulka Arsenal  Rio Ferdinand zasugerował, że menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer powinien dać Harry'emu Maguire'owi odpocząć po kilku trudnych tygodniach.

Obrońca Anglii został wyrzucony z boiska po porażce w Lidze Narodów z Danią w środku tygodnia i w tym sezonie miał trudności z odnalezieniem formy na poziomie klubowym, a Czerwone Diabły przegrały 6:1 z Tottenhamem przed przerwą na mecze międzynarodowe.

Poza boiskiem Maguire został uwikłany w incydent, który miał miejsce latem w Grecji, w wyniku którego został skazany na 21 miesięcy więzienia w zawieszeniu, od którego się odwołał.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Biorąc pod uwagę, że środkowy obrońca tak wiele dzieje się, Ferdinand uważa, że przerwa może być najlepszą rzeczą dla Maguire’a przed kolejnym Koszulka Piłkarski  meczem United z Newcastle.