Home / Czy Liverpool Zakwalifikuje Się Do Ligi Mistrzów?

Czy Liverpool Zakwalifikuje Się Do Ligi Mistrzów?

W 36. rundzie Premier League Liverpool pokonał na wyjeździe Leicester City. W pierwszej połowie Jones nosił Koszulka Liverpool i strzelił 2 gole w 3 minuty. W drugiej połowie Arnold World Wave zdobył 1 bramkę. Warto wspomnieć, że przy tych trzech bramkach asystował Salah, a Salah zasługuje na miano podstawowego gracza Liverpoolu. Ostatecznie Liverpool pokonał Leicester City 3:0. Zwycięstwo w tym meczu to seria 7 zwycięstw Liverpoolu w ostatniej kolejce Premier League. Po meczu piłkarze Liverpoolu uścisnęli się podekscytowani i zasłużyli na Koszulka Liverpool na swoich ciałach. Kibice Liverpoolu na trybunach również byli bardzo podekscytowani i wszyscy nosili Koszulka Piłkarska Klubowe , by kibicować Liverpoolowi.

Po meczu trener Liverpoolu Klopp zgodził się na wywiad z mediami. Powiedział: Myślę, że mamy szansę na udział w europejskich rozgrywkach. Sześć tygodni temu wszystko było niemożliwe. Nie wierzę, że drużyna może wejść do europejskich rozgrywek w przyszłym sezonie. Nie występowaliśmy. Konsystencja nasion. Musimy upewnić się, że jesteśmy gotowi, utrzymanie presji na czołową czwórkę to wszystko, co możemy zrobić, przeciwnicy są silni i szkoda byłoby, gdyby popełnili błąd i nie awansowalibyśmy do czołowej czwórki, więc musimy czynić dobro dla naszej pracy. „Drużyna Liverpoolu zmarnowała zbyt wiele okazji na wczesnym etapie, co sprawiło, że wielu fanów, którzy kochają Liverpool, było bardzo smutnych.

Liverpool dotarł do 36. kolejki Premier League i zgromadził 65 punktów w tabeli Premier League, tymczasowo zajmując piąte miejsce. Czwarty Manchester United i trzeci Newcastle United mają 66 punktów w jednym meczu mniej. Liverpool wykorzystał passę 7 zwycięstw w Premier League, aby powiedzieć wszystkim fanom, którzy kochają Liverpool, że nadal ciężko pracujemy, ciężko pracujemy, aby zamienić presję w motywację i udało nam się. To, co Liverpool może teraz zrobić, to dać z siebie wszystko, aby rozegrać dwie ostatnie rundy. Jeśli wygrają wszystkie dwie ostatnie rundy, a Manchester United i Newcastle United popełnią błędy, Liverpool może zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. To jest to, co wszyscy piłkarze Liverpoolu i trener Klopp chcą teraz robić najlepiej, i jest to również oczekiwanie wszystkich fanów Liverpoolu, którzy kochają Liverpool