Home / Manuel Neuer Wraca Do Treningów

Manuel Neuer Wraca Do Treningów

Manuel Neuer to niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. Teraz gra w klubie piłkarskim Bayern Monachium w Niemczech. Odkąd w 2011 roku został pierwszym bramkarzem zespołu, jego występy są bardzo dobre. Pomógł zespołowi zdobyć wiele tytułów Bundesligi, tytułów Pucharu Niemiec i tytułów Ligi Mistrzów. Dobrze radził sobie również na arenie międzynarodowej i był ważnym członkiem niemieckiej drużyny narodowej, pomagając Niemcom wygrać mistrzostwa świata w Brazylii w 2014 roku. Z tego powodu ma też wielu fanów, fani kupili Koszulka Piłkarska Klubowe , aby go wesprzeć, aby wyrazić swoją miłość dla niego.

Znany ze swojego unikalnego stylu i techniki piłkarskiej, Neuer na nowo zdefiniował rolę bramkarza. Jest nie tylko bramkarzem, pełni również rolę drugiego środkowego obrońcy. Dzięki doskonałemu refleksowi i szybkości potrafi dokonywać niesamowitych interwencji na linii bramkowej. Jest dobry w szybkim atakowaniu ataku przeciwnika, skracaniu kąta strzału przeciwnika i ratowaniu w razie potrzeby. Jego piłkarskie IQ i wyczucie pozycji często pozwalają mu podejmować najbardziej trafne decyzje. Neuer nie tylko dobrze spisywał się na korcie, jest również doskonałym liderem, ma silną dominację i zdolność dowodzenia na korcie, zawsze może użyć swojego głosu i postawy, aby wpłynąć na innych graczy w drużynie, co również czyni go kapitanem z Bayernu Monachium. I zdobył szacunek i zaufanie zespołu, Neuer zasłużył na Koszulka Bayern Monachium .

Największym strachem piłkarza jest kontuzja. Kontuzja oznacza, że nie będzie mógł uczestniczyć w kolejnym meczu, a Ty nie wiesz, ile czasu zajmie rekonwalescencja, zanim będziesz mógł wrócić na boisko. Neuer doznał poważnego złamania w wyniku wcześniejszego urazu i musiał przejść leczenie. Po kilku miesiącach leczenia i rekonwalescencji kapitan Bayernu Neuer w końcu wrócił na boisko treningowe. Oczywiście teraz to tylko trening, a on musi przejść badania fizykalne i różne treningi przedmeczowe. Nie mogę się doczekać powrotu Neuera na boisko i ciężkiej pracy razem z innymi wybitnymi zawodnikami Bayernu Monachium. Czekam na lepszy klub Bayern Monachium.