Home / 120 Milionów Na Zakup Napastnika Mistrza Serie A

120 Milionów Na Zakup Napastnika Mistrza Serie A

We wczorajszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain uległo na własnym boisku Barcelonie 3:2. Mbappé, który nosi koszulkę Koszulka Paris Saint-Germain nr 7, po raz kolejny zapytano o jego występy w sytuacjach zerowych.

Według doniesień, aby obsadzić wakat po odejściu Mbappé z zespołu, Paryż jest skłonny odebrać Osimhena, zawodnika Koszulka Napoli z numerem 9, płacąc karę umowną w wysokości 120 mln euro, ale negocjacje między obiema stronami są nadal potrzebne. Ponadto, aby przekonać Osimhena do dołączenia, Paryż planuje dać mu czteroletni kontrakt z roczną pensją do 13 mln euro. Gracz będzie miał także 100% praw do wizerunku.

Pewne jest, że ze względu na presję finansową taka szansa jest dla Neapolu nadal bardzo rzadka. Jest duże prawdopodobieństwo, że przystaną na ofertę Paryża, a zatem zawodnik może wrócić do znanej mu Ligue 1.

Stadiony na całym świecie niosą ze sobą historie: historie zwycięstw i porażek, wzlotów i upadków, ale przede wszystkim historie jedności i społeczności. Jednym z nich jest Westfalenstadion Borussii Dortmund.

Niedawno, aby uczcić 50. rocznicę Westfalenstadion, Borussia Dortmund wypuściła specjalnie stworzoną edycję specjalną Koszulka Piłkarska . Jego projekt obejmuje projekty z różnych faz stadionu, który został otwarty w 1974 roku i został w całości udoskonalony.

Koszulka Borussia Dortmund wykorzystuje klubową czarno-żółtą kolorystykę, z czarnym rdzeniem i żółtymi wykończeniami po bokach. Zarówno logo BVB, jak i logo PUMA mają wygląd retro, a na kołnierzu widnieją także numery „1974–2024”. Koszulka ta była noszona podczas domowego meczu Dortmundu ze Stuttgartem, który niestety drużyna przegrała.