Home / Manchester City Po Raz Kolejny Traci Pierwsze Miejsce W Premier League

Manchester City Po Raz Kolejny Traci Pierwsze Miejsce W Premier League

Kolejny mecz bez zwycięstwa, Manchester City po raz kolejny stracił pierwsze miejsce w Premier League. Manchester City nie wygrał żadnego ze swoich kluczowych mocnych meczów w tym sezonie i oba zakończyły się remisami. Od Liverpoolu po Chelsea na początku, a teraz Arsenal, Manchester City może nie być w stanie odnieść kolejnych kluczowych zwycięstw w Premier League.

Po remisie 0:0 Manchesteru City z Arsenalem Liverpool okazał się zwycięzcą i po raz kolejny wspiął się na szczyt tabeli. W ostatnich meczach Erlingowi Haalandowi wydawało się, że brakuje mu dobrej energii, gdy założył Koszulka Manchester City i ponownie nie strzelił goli z rzędu. W 84. minucie meczu Kevin De Bruyne precyzyjnie wykonał rzut rożny, a na prowadzenie wysunął się Joško Gvardiol. Szkoda, że szybkość reakcji Erlinga Haalanda była zbyt wolna, co stworzyło doskonałą okazję do kopnięcia przed niego.

Straciwszy szansę na zwycięstwo Erling Haaland ze smutkiem opuścił głowę i dotknął szyi. Niezależnie od tego, czy ma na sobie Koszulki Piłkarskie Norwegii, czy gra w Manchesterze City, ostatnie występy Erlinga Haalanda były bardzo słabe. Wszystkie rozgrywki dobiegają końca i każdy mecz jest kluczowy, ale Manchesterowi City nie udało się wrócić na szczyt Premier League.