Home / Dlaczego Stuttgart Tak Bardzo Się Zmienił?

Dlaczego Stuttgart Tak Bardzo Się Zmienił?

Kiedy mówimy o Bundeslidze w tym sezonie, niewątpliwie najczęściej dyskutowanym tematem jest niepokonany Bayer Leverkusen. Czy jednak zauważyłeś? Skromny Stuttgart po cichu przesunął się na trzecie miejsce, choć przez pierwsze dwa sezony wciąż walczył o utrzymanie!

Dlaczego Stuttgart tak bardzo zmienił się w ciągu zaledwie jednego roku? Odpowiedzią może być Sebastian Hoeß. Po wykonaniu niesamowitego zadania związanego ze spadkiem na koniec poprzedniego sezonu, drużyna Sebastiana w tym sezonie jest jeszcze bardziej imponująca. Gwinejski napastnik Guirassy, ubrany w Koszulka VfB Stuttgart z numerem 9, strzelił w tym sezonie 22 gole w Bundeslidze!

Sebastian dobrze przyswaja wiedzę od różnych trenerów, a Guardiola ma na niego największy wpływ. Sebastian w miarę możliwości naśladuje swojego idola na boisku, skupiając się na kontrolowaniu piłki, a rezultaty są oczywiste. Czterech zawodników Stuttgartu będzie nosić koszulki niemieckiej drużyny Koszulki Piłkarskie ! Hoeneß sprawił, że szatnia Stuttgartu stała się bardziej zjednoczona, a ich celem jest gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie!