Home / Endrick Pokazał Wielką Siłę Jeszcze Przed Dołączeniem Do Realu Madryt

Endrick Pokazał Wielką Siłę Jeszcze Przed Dołączeniem Do Realu Madryt

Większość zawodników Realu Madryt ponownie zacznie rywalizować w reprezentacji narodowej i każdy z nich przeniesie wiedzę, którą tu zdobył, i przeniesie ją w reprezentacji. W tym meczu reprezentacji młody zawodnik Endrick, którego Real Madryt rezerwował wcześniej, pokazał swoją siłę i zaszokował wszystkich fanów. Ze względu na swój młody wiek Endrick nie założył jeszcze oficjalnie Koszulka Real Madryt i będzie mógł oficjalnie dołączyć dopiero w lipcu 2024 roku.

Tym razem Endrick strzelił kolejne wspaniałe gole. Kiedy założył Koszulka Brazylia , wyglądał bardzo podobnie do Ronaldo wcześniej. Endrick strzelił dwa gole w ciągu zaledwie jednego tygodnia, co po raz kolejny pozwoliło ludziom zobaczyć wyjątkową wizję Realu Madryt w zakresie rekrutacji zawodników. Chociaż Endrick obecnie radzi sobie dobrze, wierzy, że zwycięstwo należy do zespołu, a Brazylia ma siłę, aby wygrywać więcej.

Znakomity występ Endricka to nie tylko zaszczyt dla Realu Madryt, ale także nadzieja dla piłkarskiej przyszłości Brazylii. Wszyscy wiedzą, że kiedy siły Neymara nie mogą wrócić do najlepszej formy, wśród wewnętrznych zawodników Brazylii nie ma wybitnych zawodników. Spadek siły Brazylii w ostatnich latach ma wiele wspólnego z umiejętnościami zawodników. Kibice Brazylii z niecierpliwością czekają na pojawienie się kolejnego wspaniałego zawodnika, dzięki któremu reprezentacja narodowa będzie mogła ponownie zdobyć trofeum mistrzowskie.