Home / Manchester City Awansował Do Półfinału 4:1 W Dwumeczu

Manchester City Awansował Do Półfinału 4:1 W Dwumeczu

Bayern, który przegrał w pierwszej rundzie 0:3, nie dokonał cudu po powrocie na parkiet Allianz. Ostatecznie zostali wyeliminowani z łącznym wynikiem 1-4. Manchester City z powodzeniem wszedł do półfinału i spotkał Real Madryt w półfinale przez dwa kolejne lata. Bayern grający u siebie od początku meczu rozpoczął aktywny atak. Sane, ubrany w Koszulka Bayern Monachium nr 10, miał nawet jedną szansę, ale niestety nie mógł jej wykorzystać i przegapił szansę na odzyskanie bramki. W pierwszej rundzie Hupalmenoy, który po serii błędów stracił piłkę, w drugiej spisał się gorzej niż zwykle. Po tym, jak prawie dostał czerwoną kartkę, stworzył rzut karny dla przeciwnika z powodu zagrania ręką. Harland wykonał rzut karny i uderzył wysoko. Pod koniec pierwszej połowy Bayern spudłował wiele strzałów. W drugiej połowie gry Yupa popełnił kolejny błąd przy kryciu Harlanda. Norweski geniusz w Koszulka Piłkarska Manchester City z łatwością przełamał impas. Chociaż Kimmich zdobył rzut karny w ostatniej fazie, wyniku nie udało się zmienić. W drugiej rundzie oba zespoły zremisowały 1:1, a Manchester City awansował do półfinału z łącznym wynikiem 4:1. 20 dni później Manchester City i Real Madryt spotkają się ponownie w półfinale. Można powiedzieć, że siły obu stron są wyrównane. W zeszłym sezonie prowadzenie Manchesteru City zostało odwrócone i wygrał Real Madryt. Czy Guardiola wykorzysta szansę w tym sezonie i zdobędzie pierwsze trofeum Ligi Mistrzów dla Manchesteru City?