Home / Nieoczekiwany Mecz Piłki Nożnej

Nieoczekiwany Mecz Piłki Nożnej

Od 1-0 do 1-4, do 5-4, gra pełna dramatyzmu. W 34. kolejce Ligue 1 Lyon grał u siebie z Montpellier. Lacazette i Vahi wystawili swoją wielką czwórkę. Wzloty i upadki fabuły wzbudziły u wszystkich emocje, a fabuła odliczania w ostatniej chwili całkowicie pchnęła grę na znakomity poziom. Ostatecznie Lyon pokonał Montpellier 5:4. W tym meczu Lacazette i 20-letni napastnik drużyny gości, Vassi, strzelili po 4 gole. To drugi raz w 75-letniej historii Ligue 1, kiedy zawodnik z każdej drużyny zdobył 4 bramki. Lacazette, który w tym sezonie założył Tanie Koszulka Piłkarska Ligue 1, odblokował pierwsze cztery gole w swojej piłkarskiej karierze. W tym sezonie strzelił 28 goli w 35 meczach we wszystkich rozgrywkach, w tym 24 gole w Ligue 1 i zremisował z Mbappe na liście najlepszych strzelców. Lacazette, który nosił Koszulka Piłkarska Arsenal w zeszłym sezonie, strzelił tylko 6 bramek w 36 występach. 20-letni utalentowany napastnik Vahi strzelił 2 gole w ciągu 1 minuty pierwszej połowy, a następnie strzelił ponownie 2 gole w ciągu 2 minut drugiej połowy, pokazując również wybitny talent piłkarski. Ta gra, która nie wzbudziła większego zainteresowania, przyniosła nieoczekiwane rezultaty. To musi sprawić, że ludzie wzdychają nad magią futbolu.