Home / Real Madryt Nie Jest Jeszcze Całkowicie Przekonany, Czy Zwolnić Dwóch Starych Zawodników

Real Madryt Nie Jest Jeszcze Całkowicie Przekonany, Czy Zwolnić Dwóch Starych Zawodników

Latem Real Madryt stanie przed trudną decyzją, czy zespół powinien zatrzymać dwóch starych zawodników. W 2023 roku Real Madryt pierwotnie planował pozwolić starym zawodnikom grać przez rok, a następnie zespół planował pozwolić im odejść w ramach darmowej agencji ze względu na wygaśnięcie kontraktów. Real Madryt również nie docenił umiejętności tych starych zawodników, sądząc, że ich siła będzie spadać wraz z wiekiem. Jednak minęło pół roku, a umiejętności tych starych zawodników od czasu do czasu odgrywały kluczową rolę w zwycięstwie zespołu.

W obliczu ciągłego występowania takich sytuacji Real Madryt nie ma całkowitej pewności, czy pozwolić odejść starym zawodnikom. Szczególnie w ostatnim meczu, gdyby nie bramka z dystansu Luki Modricia, zespół nie byłby w stanie wygrać meczu. Ogromny potencjał drzemie także w Tonim Kroosie, który wśród obecnych zawodników Realu Madryt nie ma następcy. Wśród tej grupy młodych zawodników, którzy zdecydowali się założyć Koszulka Real Madryt , choć ich sprawność fizyczna jest bardzo wytrzymała, ich umiejętności i doświadczenie nie są tak dobre, jak tych dwóch starych zawodników.

W ramach podpisywania okien latem 2024 r. Real Madryt pozyska kilku ważnych młodych zawodników. Kiedy powtarzają się pozycje zawodników, starym zawodnikom jest przeznaczone założyć Koszulki Piłkarskie i usiąść na ławce rezerwowych, czekając na okazję do gry. Czy są więc gotowi po cichu ponieść konsekwencje swoich wysiłków dla zespołu, nie będąc w stanie za to zapłacić? Real Madryt szanuje decyzję każdego wspaniałego zawodnika, ale to nie znaczy, że zespół jest skłonny go zatrzymać. Real Madryt zawsze pozostawia prawo wyboru starym zawodnikom, pozwalając im odejść przed trudnościami. Pozostanie w drużynie nie oznacza absolutnego prawa do uczestnictwa, a opuszczenie drużyny jest decyzją własnego wyboru.