Home / Pierwszy Hat-trick Dybali

Pierwszy Hat-trick Dybali

Po zwolnieniu Mourinho drużyna Romów pod wodzą De Rossiego spisała się dobrze, odnotowując 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę w ostatnich 8 meczach. Dlatego ponad 70% kibiców wierzy, że grająca u siebie drużyna Romów jest w stanie pokonać Turyn i zdobyć 3 punkty, walcząc o czołową czwórkę Serie A.

Nosząc numer 21 Koszulki Piłkarskie , Dybala stał się bohaterem Stadio Olimpico, strzelając hat-tricka w wygranym 3:2 meczu Romy z Turynem, dzięki czemu mógł zabrać do domu piłkę meczową. To także jego pierwszy hat-trick po dołączeniu do Romy, co ma ogromne znaczenie.

Drugim golem Dybali był wspaniały pogromca świata, a on nie mógł powstrzymać się od ucieczki na bok i przytulenia De Rossiego, aby to uczcić. Po zdobyciu hat-tricka Koszulka Roma Dybali był już zlany potem. Przeskoczył płot i postanowił podzielić się tą wielką radością z fanami. Dybala był niekwestionowanym graczem wieczoru.

W 26. kolejce Serie A Roma pokonała u siebie Turyn 3:2. Dybala, który nosi Koszulka Piłkarska z numerem 21, jest bohaterem numer jeden: to jego pierwszy hat-trick w Romie, dzięki któremu zespół zdobył 3 punkty.

Po objęciu urzędu przez De Rossiego zawodnicy noszący Koszulka Roma zdobyli 15 punktów w 6 meczach Serie A. W tych samych 6 meczach Serie A stosunek punktacji De Rossiego do Mourinho wyniósł 15-5! Choć rywale Romy stali się „łatwiejsi” po przejęciu sterów przez De Rossiego, nie można zaprzeczyć, że zmienił się duch Romy i nastawienie do gry.

Jeśli chodzi o rozmieszczenie taktyczne, kwalifikacje i doświadczenie, 40-letni De Rossi oczywiście nie jest tak dobry jak Mourinho. Jednak jako legenda Romów De Rossi potrafi błyskawicznie obudzić w Romach ducha walki i zjednoczyć szatnię. Zmiana trenera jest jak zmiana miecza. To zdanie najlepiej sprawdza się w języku romskim.