Home / Vincent Kompany Ponownie Spotyka Się Z Kolegami Z Drużyny Manchesteru City Jako Trener

Vincent Kompany Ponownie Spotyka Się Z Kolegami Z Drużyny Manchesteru City Jako Trener

Po czterech latach Vincent Kompany ponownie spotkał kolegów z drużyny Manchesteru City jako trener i uścisnęli się podekscytowani. Ci gracze, którzy noszą Koszulka Manchester City od ponad pięciu lat, wszyscy znają niegdyś doskonałego kapitana Vincenta Kompany'ego. Vincent Kompany był równie podekscytowany, widząc ponownie Pepa Guardiolę, przybili sobie piątkę i ponownie się przytulili. Vincent Kompany jest zachwycony widząc, że Manchester City w końcu spełnił swoje marzenie o wygraniu Ligi Mistrzów w zeszłym sezonie, o czym zawsze marzyli ich dawni zawodnicy.

Zwłaszcza Kyle Walker widząc Vincenta Kompany radośnie przytulającego się z tyłu, znali się od dwóch lat w grze z tyłu. W umyśle Kyle'a Walkera Vincent Kompany jest jednym z najlepszych strażników, jakich kiedykolwiek widział. Teraz stanowisko trenera może objąć Vincent Kompany, a Kyle Walker cieszy się jego szczęściem z głębi serca. Kevin De Bruyne jest kolegą z drużyny, który zna Vincenta Kompany'ego najdłużej spośród obecnych graczy Manchesteru City. Grają w tej samej Koszulka Piłkarska od czterech lat i mają też głębokie relacje.

Kiedy Kevin De Bruyne doznał kontuzji, Vincent Kompany miał smutną minę, a Pep Guardiola wyglądał na jeszcze bardziej załamanego. To pierwszy mecz Premier League w nowym sezonie. Pep Guardiola zobaczył, jak zaufany zawodnik schodzi z boiska z powodu kontuzji i poczuł niewypowiedziany smutek w sercu. To pierwszy rok Kevina De Bruyne jako kapitana. Jak bardzo ma nadzieję, że wprowadzi dobrego ducha walki w swoich kolegach z drużyny, ale niestety w pierwszym meczu doznał kontuzji.