Home / Cristiano Ronaldo Nie Będzie Mógł Ponownie Zobaczyć Swojego Przeciwnika Karima Benzemy

Cristiano Ronaldo Nie Będzie Mógł Ponownie Zobaczyć Swojego Przeciwnika Karima Benzemy

Zaraz rozpocznie się najbardziej skupiony mecz UEFA Euro 2024, a oba mecze zmuszą kibiców do podjęcia trudnych decyzji. Cristiano Ronaldo nie może wziąć pod uwagę myśli wszystkich kibiców i żałuje, że tym razem nie zobaczył swojego przeciwnika Karima Benzemy. UEFA Euro 2021 łączy Cristiano Ronaldo i Karima Benzemę jako przeciwników, a ich Stroje Piłkarskie nie pochodzą z Realu Madryt.

Karim Benzema nie spodziewał się, że UEFA Euro 2021 będzie jego ostatnim występem w reprezentacji Francji. Był kontuzjowany i opuścił Mistrzostwa Świata FIFA w 2022 roku. Ponieważ Karim Benzema i reprezentacja Francji byli pełni sprzeczności, ogłosił wówczas również wycofanie się z reprezentacji. Nikt nie zapyta Karima Benzemy, czy żałuje opuszczenia reprezentacji, a on również żegna się ze znanymi pięcioma głównymi ligami. Wielu fanów zapomni Paula Pogbę z reprezentacji Francji, a także Karima Benzemy. Ale Cristiano Ronaldo nie zapomni Karima Benzemy i nie zapomni uśmiechu, którym się do siebie uśmiechali podczas meczu. Reprezentacja Portugalii zmierzyła się z reprezentacją Francji, a wielu fanów nie było optymistycznie nastawionych do drużyny narodowej prowadzonej przez Cristiano Ronaldo. Ale Cristiano Ronaldo i Karim Benzema wykorzystali rzuty karne i obaj osiągnęli punkt kulminacyjny meczu swoimi wspaniałymi występami. Karim Benzema spojrzał na Koszulka Portugalia z numerem 7 i pomyślał o tym, jak zdobył mistrzostwo z Cristiano Ronaldo w Realu Madryt.

W tym roku Cristiano Ronaldo ponownie zmierzył się z reprezentacją Francji i nie trafił do przeciwnika Karima Benzemy. To spotkanie jest szansą dla reprezentacji Portugalii na awans do półfinału i nie zadowoli się remisem. Remisy zdarzają się tylko w fazie grupowej, a teraz toczy się walka między dwiema reprezentacjami o awans do półfinału. Cristiano Ronaldo spotka się również ze swoim fanem numer jeden, Kylianem Mbappe, a oni muszą wykorzystać mecz, aby dokończyć wymianę króla piłki nożnej.